13 Mart 2023 Pazartesi

CVK Mobilya Kuzey Irak Bölgesinde Kontrolü Ele Aldı

Kuzey Irak Erbil 

Dünya’da Kişiselleştirilmiş Mobilya’nın öncüsü olarak çıktığımız 16 yıllık serüvenimizde, Dünya’nın bir çok noktasında büyümeye ve pazar kitlemizi genişletmeye devam ediyoruz. Hedef kitlemizi anlıyor, onlara en uygun olan tasarımları Ar-ge Mühendislerimiz ve iç mimarlarımız ile şekillendiriyoruz. CVK Mobilya olarak Kuzey Irak bölgesinde giderek büyüyen pazarımız ile birlikte bölgeye Kişiselleştirilmiş Mobilya’nın zevklerini götürerek bölge insanının takdirini kazanmaya devam edeceğiz.

Kişiselleştirilmiş Mobilya Nedir ?

İnsanın hayatında en büyük parçası olan mobilya’nın kişinin zevklerine, psikolojisine, ruh haline vb bir çok haline göre tasarlanan ve son şeklini alarak yaşam alanında yer edinen mobilyadır. CVK Mobilya Kişiselleştirilmiş Mobilya’nın öncüsü olarak Dünya’da ve Türkiye’de hedef pazarında kendi bünyesinde ki Ar-ge mühendisleri ve iç mimarları ile bu anlamda geniş çaplı hizmet vermektedir.

Mobilya’da Yeni Yaşam Konsepti

Mobilya hepimiz için vazgeçilmez bir parça. Özellikle yaşam çevremizde bunu elimizden geldiğince önemser ve bu noktada bizi en iyi yansıtan tasarımlara öncelik veririz. Bizlerde CVK Mobilya Kişiselleştirilmiş Mobilya’nın öncüsü olarak müşterilerimizin yaşam çevresini en iyi şekilde gözlemler ve kendilerini dinleyerek tasarımlarımızı en anlamlı şekilde kişiselleştirerek yaşam konseptlerine katkıda bulunuruz.

Yorumunuzu bırakın