21 Kasım 2022 Pazartesi

CVK MOBİLYA 16. YIL GALA GECESİNİ KUTLADI.

Türk mobilya sektörünün önde gelen markalarından CVK Mobilya, sektörde 15. yılını geride bırakarak, 16. yılına merhaba dedi. CVK Mobilya’nın da bünyesinde yer aldığı Çevikler Şirketler Grubu, 16. yıla merhaba demenin mutluluğunu düzenledikleri coşkulu bir kutlama gecesi ile taçlandırdılar.

Wyndham Sancaktepe Hotel’de 21 Ekim Cuma akşamı gerçekleşen kutlama gecesine; markanın çözüm ortakları, çalışanları ve yakın dostları katıldı. Yaklaşık 200 davetlinin katıldığı gecenin konukları arasında, MODOKO Mobilyacılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan ve İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar gibi isimler de vardı.

ÇÖZÜM ORTAKLARI VE ÇALIŞANLARA PLAKET…

CVK Mobilya, düzenlediği gecenin konsepti dahilinde başta tedarikçileri olmak üzere, uzun süreli iş birliği içinde olduğu çözüm ortakları ve çalışanlarını plaketle ödüllendirdi.

“DÜNYA PAZARLARI İLE REKABET EDEBİLECEK DURUMA GELDİK”

Gecede bir konuşma yapan Çevikler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik; “Bugünlere ulaşmak için çok çalıştık. Bu yolda bu mesafeleri kat ederken bugün burada olan, olmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi bildiriyorum. Çalışma arkadaşlarım ve çözüm ortaklarımız başta olmak üzere CVK personeli, özveri dolu bir performans sergilediler. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

“AR-GE’YE ÖNEM VERİYORUZ, YATIRIM YAPIYORUZ”

Dünya pazarlarında en bilinen markalarla rekabet edebilecek duruma ulaşmak için AR-GE’ye önem verdiklerini ve yatırım yaptıklarına vurgu yapan Fatih Çevik; “Geçtiğimiz yıl yaklaşık 1 milyon 500 bin TL’lik bir yatırım yaptık. 2023 yılında bu rakamı 2 milyon 500 bin olarak planladık. Bu yatırım ile yeni hedef pazarlarımız arasında gördüğümüz Avrupa ülkelerinde de bayrağımızı dalgalandıracağız” diye konuştu.

“HERKES BİR FİRMA KURABİLİR AMA BÜYÜTMEK, GELİŞTİRMEK KOLAY DEĞİLDİR”

Gecede bir konuşma yapan MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan ise şunları ifade etti: “Üyelerimiz arasında bulunan markalarımızdan CVK Mobilya’nın 16. yılı için burada bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. 16 yıl derken söylemesi kolay ama yaşanması hiç de kolay değil. Herkes bir firma kurabilir, yıllarca yaşatabilir de ama büyütmek ve geliştirmek hiç de kolay bir iş değildir. Fatih Çevik kardeşimiz bunu başarmıştır. Bana bugün bünyenizde beş marka say deseler, bunların içinde CVK Mobilya vardır. Kendilerini alkışlıyor ve nice 30’lu, 50’li yıllara diliyorum.”

Gecenin sürprizi, Çevik Ailesi’nin üyesi Fatih Çevik’in ağabeyi Ahmet Çevik’ten geldi. Aynı zamanda Çevikler Şirketler Grubu Genel Koordinatörlüğü görevini de yürüten Ahmet Çevik, aile için çok değerli olan bir fotoğrafı tabloya dönüştürerek Fatih Çevik’e hediye etti. Fotoğrafta Ahmet Çevik, Fatih Çevik ile birlikte 37 yaşında yitirdikleri babaları ve yine çok genç yaşta yitirdikleri Murat Çevik de vardı.
Gecede Fatih Çevik’in elinden ödül alan isimler arasında, firmanın tasarım bölümü yöneticisi Zeynep Arslanoğlu da yer aldı.
Hiç şüphe yok ki tasarım odaklı bir mobilya markasının başarısında, iç mimarların katkısı neredeyse olmazsa olmazlar arasındadır. Hal böyle olunca, CVK Mobilya’nın iç mimarlarından Berivan Aygürt de Fatih Çevik’in elinden ödül alan bir diğer isim oldu.
CVK Mobilya
Gecenin konukları arasında İrfan Cebeci de vardı. Fatih Çevik’in iş hayatındaki kilometre taşlarında bir durak olarak kabul edilen Neşe Çiçekçilik’in sahibi İrfan Cebeci’nin, gecede onunla gurur duyduğu fotoğrafa yansıdı. Hayrettin Tepe, İrfan Cebeci, Gaffur Demir, Cüneyt Şenkur, Nadime Şenkur, Zeynep Arslanoğlu, Murat Arslanoğlu…
CVK Mobilya
CVK Mobilya’nın başarı öyküsünü dinlemek adına biz de gecenin konukları arasındaydık. Ünlü fotoğraf sanatçısı Bülent Uluçay ile birlikte katıldığımız gecede, masamızda MODOKO Genel Müdürü Abdürrahim Erdoğan ve Demet Gür de vardı.
CVK Mobilya
Bu masanın, gece ile birlikte organizasyona iki ay öncesinden hazırlanan ve en çok yorulan isimlerin masası olduğunu belirtmek isteriz. Onlar öylesine yoruldular ki, ilerleyen saatlerde başlayacak olan doyasıya eğlenceye katılacak güçleri kalmadı. Ancak patronları Fatih Çevik’ten aldıkları teşekkür, onların yorgunluğunun bir anda geçmesine imkan verdi. Berivan Aygürt, Seher Cömert, Rüveyda Öztürk, Yasemin Ağca, Hakan Ağca, Demet Yıldırgan, Emrah Yıldırgan, Zeynep Arslanoğlu ve Tayfun Yılmaz…
CVK Mobilya
CVK Mobilya

Yorumunuzu bırakın