14 Mart 2023 Salı

Kişiselleştirilmiş Berjer Koltuk Modelleri

Berjer Koltuk Modelleri

Berjer koltuk modelleri, oturma alanlarınıza kreatif bir görünüm kazandırmak için tasarlanmaktadır. Farklı boyut, şekil, renk ve malzeme seçenekleri sunan berjer koltuklar, her tarz seçenekler için uygun tasarım modelleri barındırır. Tekli koltuk olarak kullanılan bu mobilya türü, evinde ekstra oturma alanı oluşturmak isteyenler için tercih edilmektedir. Oturma odaları, çalışma odaları, lobiler ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Bununla beraber berjer koltuklar, sunduğu destekleyici sırt yapısı ve kolçakları ile birlikte, uzun süreli oturmalarda maksimum rahatlık sağlar.

Özellikle oturma alanlarını daha da şık yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir mobilya türüdür. Tarzını ve rengini evinizde yansıtmak istiyorsanız, berjer koltuklar tam size göre.

Berjer koltuk modelleri ile evinizde en rahat köşenizi oluşturabilirsiniz. Bağımsız bir oturma alanı yaratmak isteyenler için berjer tekli koltukları, aranan tüm nitelikleri sağlamaktadır.

Kişiselleştirilmiş Berjer Koltuk Modelleri

Evinde kendi tarzını hakim kılmak isteyenler için kişiselleştirilmiş mobilya mottosuyla hizmet veren CVK Mobilya ile eviniz artık tam sizlik!

Kişiselleştirilmiş Berjer koltukları ile diğer modellere göre şu avantajları elde etmiş olursunuz;

  •         Kreatif tasarım ile eviniz daha da renklenir.
  •          Rahatlığınızı tasarım ile buluşturmuş olursunuz.
  •         Tarzınızı ve renginizi evinizde hakim kılarsınız.

Bu avantajlar, CVK Mobilya’nın “Kişiselleştirilmiş Mobilya” mottosu ile hizmet anlayışının evinizdeki yansımasıdır.

Berjer Koltuk Fiyatları

Berjer koltuk modelleri ile evinizde kendinize ait bağımsız bir bölüm ortaya çıkartabilirsiniz. Dolayısıyla rahatlığı ve kreatif tasarımı evinde hakim kılmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri de berjer tekli koltuklar olacaktır. CVK Mobilya’nın “Kişiselleştirilmiş Mobilya” mottosu ile evinde kendi rengini ve tasarımını etkin kılmak isteyenler için hzmet vermekteyiz. Bu anlamda çalışmalarımızı sizin tercihlerinze göre şekillendiriyoruz.

Berjer koltuk fiyatları, koltuk modellerine göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla sabit bir fiyattan bahsedemeyiz.

Berjerin tasarımı, boyutu vb.lerini içeren birçok etken fiyatta belirleyici unsur olacaktır. Evinde kendine ait bir bölüm isteyen ve bu bölümün tasarım anlamında kendisini en iyi şekilde ifade edebilecek ölçüde olmasını isteyen herkes için CVK Mobilya, bu adımın öncü markasıdır. Kişiselleştiril Mobilya mottosuyla sizlerde evinizdeki mobilyaları dilediğiniz gibi tasarlayın.

Yorumunuzu bırakın