10 Ocak 2023 Salı

Kişiselleştirilmiş Mobilyanın Öncüsü

Kurulduğu günden bu yana mobilya dünyasına yeni bir soluk getiren, Türkiye’nin, Dünya’da sektörel olarak büyümesine katkı sağlayan CVK Mobilya firması artık ‘’Kişiselleştirilmiş Mobilya’nın Öncüsü’’ mottosu ile Türkiye’de ve Dünya’da pazarın hedef müşteri kitlesine yeni bir yaklaşım geliştirdi.

  • İç Mimarları ve AR-GE departmanı ile kişiye özel mobilya tasarımları üreten ve bu konuda çok başarılı bir yol izleyen CVK Mobilya sektöründe adından söz ettirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Kurulduğu günden şu ana kadar vizyonu, azmi ve sektörel tecrübesi ile şirketine öncülük yapan Fatih Çevik yeni marka konumlandırmaları ile ilgili olarak şu cümleleri kullandı ;
  • Dünya'da artık bir çok ürünün kişiye, cemiyete ve topluluklara özel üretilmeye başlandığını görüyoruz bizlerde bu konuda herkesin hayatında önemli bir yere sahip olan mobilyalara farklı bir yaklaşım getirmeyi düşündük. Bugün milletlerin, toplumun ve kişilerin hayatlarına baktığınızda hangi iş ile meşgul olursa olsunlar günlük yaşamlarında ofis, ev gibi yerlerde mobilya ile muhataplar. Mobilya denilen şeyi insanın yaşam alanından çektiğiniz anda ortada hiçbir şey kalmayacaktır. Bizlerde insanın hayatında bu kadar öneme sahip olan bu objeye ya da ürüne adına ne derseniz deyin farklı bir yaklaşım geliştirdik. Yıllardır kendi iç mimarlarımız ve AR-GE uzmanlarımız ile zaten mevcut ta kendi hedef kitlemize kişiye özel tasarımlar geliştiriyor duk ve bu konuda çok güzel dönüşler aldığımızı söylebilirim. Halihazırda zaten yapmış olduğumuz bu projeleri yeni bir marka mottomuz ile bir üst noktaya taşımak istedik. Ve günün sonunda ‘'Kişiselleştirilmiş Mobilya'' mottomuz bu adımların neticesinde kendimiz için belirlediğimiz bir marka mottosu haline geldi.CVK Mobilya olarak gelecek yıllarda ülkemizde ve Dünyada bu konumlandırmanın gerektireceği stratejiler ile hedef pazarlarımıza üretim sağlayacağız.

IFF ISTANBUL FURNITURE FAIR

  • Üretim ve pazarlama stratejileri ile hızlı ve emin adımlarla sektöründe yol kateden CVK Mobilya 23-29 Ocak tarihleri arasında, Dünya'nın birçok noktasından gelen mobilya meraklılarına IFF İstanbul Furniture Fair'de kapılarını açıyor.
Yorumunuzu bırakın