3 Haziran 2022 Cuma

Türkiye'den Hollanda'ya Mobilya Gönderimi

CVK Mobilya, yatak odası, yemek odası, koltuk takımı gibi iç mekan dekorasyonunda başlıca yer edinen ev mobilyalarını Türkiye’den temin etmek isteyen Hollandalı müşterilerimiz için çeşitli kampanyalarımız ile birlikte güvenceli gönderim hizmeti sunmaktayız. Web sitemizde yer alan ürünlerin tamamı aynı zamanda tüm Dünya ülkeleri için satışa açıktır.

Hollanda'ya Türkiye'den Mobilya Kargosu

Ürünleri siparişiniz sonrası kurumsal lojistik şirketimizle adresinize yönlendirerek oluşabilecek hasarın ve güvenlik sorunlarının önüne geçiyoruz. 2014 yılından itibaren mağazamız ile lokasyon satış hizmetleri sunarken, 2014 yılından beri Dünya’nın çeşitli ülkelerine mobilya gönderimi yapmaktayız. CVK Mobilya olarak ürünlerimiz en çok Hollanda, Belçika, Azerbaycan, Almanya, İngiltere, Fransa, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Yunanistan ve Irak gibi ülkeler tarafından rağbet görüyor.

Fiyat ve detaylı bilgi için yurt dışı ve yurt içi whatsapp +90 532 289 29 29  nolu hattımızdan müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir dilerseniz birebir taşıma işlemi gerçekleştiren lojistik firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İlgili irtibat numaramız sayesinde Hollanda mobilya gönderimi ve Türkiye’den yurtdışına mobilya gönderimi konuları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.